Першого дня туристи пройшли 7 1/2 км, а другого - на 4/5 км менше, ніж першого, а третього -5 1/10

км. Скільки км пройшли туристи за три дні разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Тертышная Есения.

Ответ:           19.3 км.

Пошаговое объяснение:

1 день ------------- 7 1/2 км;

2 день ------------ на 4/5 км меньше => 7 1/2 - 4/5 = 7 5/10-8/10 = 6 15/10-8/10 =  6 7/10 = 6.7 км.

3 день ------------- 5 1/10 км  

------------------

За 3 дня =>   7.5 + 6.7 + 5.1 =  19.3 км.