У трьох шафах 947 книжок. В першій та другій разом 643 книжки, а в першій та третій 649. Скільки

книжок у кожній шафі?

Ответы на вопрос

Отвечает Каревская Вероника.

Ответ:

1) 947-643=304 книжки в третій шафі

2) 649-304=345 книжок в першій шафі

3) 947-649=298 книжок в другій шафі

Отвечает Иванова Ульяна.

Пошаговое объяснение:

1) 947 - 643 = 304 (книги) — в 3 шкафу

2) 947 - 649 = 298 (книг) — во 2 шкафу

3) 947 - 304 - 298 = 345 (книг) - в 1 шкафу