У якої з даних пар чисел найменше спільне кратне дорів нюс 427А) 6 1 8:Б) 6 1 14: B) 7 ; 8;Г) 21

г 28.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ruda Nastia.

Ответ: А

Пошаговое объяснение:Для знаходження найменшого спільного кратного (НСК) пар чисел, вам треба розкласти ці числа на прості множники та обчислити їх НСК.А) 6 і 18:

6 = 2 × 3

18 = 2 × 3 × 3Тепер, щоб знайти НСК, візьмемо всі прості множники, підняті до найвищого ступеня, який зустрічається в обох числах:НСК(6, 18) = 2² × 3² = 4 × 9 = 36Б) 6 і 14:

6 = 2 × 3

14 = 2 × 7НСК(6, 14) = 2 × 3 × 7 = 42В) 7 і 8:

7 - просте число

8 = 2 × 2 × 2НСК(7, 8) = 2³ × 7 = 56Г) 21 і 28:

21 = 3 × 7

28 = 2 × 2 × 7НСК(21, 28) = 2² × 3 × 7 = 84Отже, найменше спільне кратне для цих пар чисел:

А) 36

Б) 42

В) 56

Г) 84Найменший результат - 36, який відповідає парі чисел А) 6 і 18.