Яка площа підошви взуття хлопчика, якщо його маса 48 кг і він чинить тиск на підлогу 15 кПа?​


Ответы на вопрос

Отвечает Салук Семён.

Ответ:

Дано:

m=48кг

р=15кПа=15000Па

Знайти:

S-?

р=(mg)/S=>S=(mg)/p=(48*10)/15000=0,032м²