Знайдіть найменше спільне кратне чисел: 1)81 12: 2)42 i 54; 3) 16 48: 4) 101 21.​


Ответы на вопрос

Отвечает Chemeris Oleg.

Пошаговое объяснение:

1)

81 = 3 * 3 * 3 * 3

12 = 2 * 2 * 3

НОК (81; 12) = 3 * 3 * 3 * 3 * 2 * 2 = 324

2)

42 = 2 * 3 * 7

48 = 2 * 2 * 2 * 2 * 3

НОК (42; 48) = 2 * 2 * 2 * 2 * 3 * 7 = 336

3)

16 = 2 * 2 * 2 * 2

48 = 2 * 2 * 2 * 2 * 3

НОК (16; 48) = 2 * 2 * 2 * 2 * 3 = 48

4)

101 = 101

21 = 3 * 7

НОК (101; 21) = 101 * 3 * 7 = 2121