СРОЧНО ДАМ 15 БАЛЛОВ Скороти дріб 3х+24/8+х Виберіть одну відповідь: 3, 24, 3/8, 1/3


Ответы на вопрос

Отвечает Левшеня Руслан.

Ответ:

Щоб скоротити дріб (3х + 24) / (8 + х), спробуйте спростити чисельник і знаменник.

Дріб можна записати так:

(3х + 24) / (8 + х)

Обидва чисельник і знаменник можна поділити на 3, щоб спростити вираз:

(3х + 24) / (8 + х) = 3(х + 8) / (х + 8)

Тепер помітно, що (х + 8) є спільним членом у чисельнику та знаменнику, і його можна скоротити:

3(х + 8) / (х + 8) = 3

Отже, вираз спрощується до:

3

Отже, результат скороченого виразу дорівнює 3.