Розставте коефіцієнти, вкажіть тип хімічних реакцій: 1) Fe2O3 + Al → Al2O3 + Fe 2) Na + S → Na2S

3) Al + S → Al2S3. 4) Al + Cl2 = AlCl3 5) KClO3 = KCl + O2 6) Al2O3 + HCl = AlCl3 + H2O 7) Fe2O3 + H2 = Fe + H2O НА СЛУЧАЙ СПАМА - ЖАЛОБА

Ответы на вопрос

Отвечает Борец Макс.

1) Fe2O3 + Al → Al2O3 + Fe

- Тип реакції: Окиснення-відновлення (редокс).

2) Na + S → Na2S

- Тип реакції: Синтез або комбінація.

3) Al + S → Al2S3.

- Тип реакції: Синтез або комбінація.

4) Al + Cl2 = AlCl3

- Тип реакції: Окиснення-відновлення (редокс).

5) KClO3 = KCl + O2

- Тип реакції: Розклад або декомпозиція.

6) Al2O3 + HCl = AlCl3 + H2O

- Тип реакції: Двохетапна реакція, спочатку реакція обміну, а потім реакція декомпозиції.

7) Fe2O3 + H2 = Fe + H2O

- Тип реакції: Окиснення-відновлення (редокс) та розклад.

Ці типи реакцій допомагають визначити, як відбуваються хімічні перетворення в цих реакціях.

Объяснение:

можно лучший ответ