В магазин завезли банани та апельсини. Банани складають 8% ієї кількості фруктів. Скільки

кілограмів фруктів завезли до магазину, якщо відомо, що апельсинів було на 48 кг менше, ніж бананів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тулупова Юля.

Ответ: Позначимо кількість бананів як "В" (в кілограмах) і кількість апельсинів як "А" (в кілограмах).

За умовою завезли фрукти, при цьому банани складають 8% їх кількості. Тобто, кількість апельсинів дорівнює 100% - 8% = 92% від кількості всіх фруктів.

Ми також знаємо, що кількість апельсинів менше на 48 кг від кількості бананів. Отже, ми можемо сформулювати два рівняння:

В + А = загальна кількість фруктів.

А = 0.92 * В (92% від кількості бананів).

Тепер підставимо друге рівняння в перше:

В + 0.92 * В = загальна кількість фруктів.

1.92 * В = загальна кількість фруктів.

Тепер ми знаємо, що фруктів завезли 1.92 рази більше, ніж бананів.

Тепер ми можемо знайти вираз для кількості бананів:

В = (загальна кількість фруктів) / 1.92.

Так як вираз "загальна кількість фруктів" нам не відомий, ми не можемо точно визначити кількість бананів. Відповідь буде залежати від загальної кількості фруктів.

Пошаговое объяснение: