В магазин завезли банани та апельсини.Банани складають 58% від усієї кількості фруктів.Скільки

кілограмів фруктів завезли,якщо відомо що апельсинів було на 48 кг менше ніж бананів?

Ответы на вопрос

Отвечает Голубев Илья.
Давайте позначимо кількість бананів, яку завезли, як "В" (в кілограмах), і кількість апельсинів, яку завезли, як "А" (в кілограмах).

За відомістю, банани складають 58% від усієї кількості фруктів, а отже, бананів було:

0.58 * (В + А)

Також відомо, що апельсинів було на 48 кг менше ніж бананів, тобто:

А = В - 48

Тепер ми можемо створити систему рівнянь:

1. 0.58 * (В + А) - кількість бананів
2. А = В - 48 - кількість апельсинів

Згодом ми можемо скласти одну рівність з цих двох:

0.58 * (В + В - 48) = В

Розв'яжемо це рівняння для В:

0.58 * (2В - 48) = В

0.58 * 2В - 0.58 * 48 = В

1.16В - 27.84 = В

1.16В = В + 27.84

0.16В = 27.84

В = 27.84 / 0.16

В ≈ 174

Таким чином, кількість бананів, яку завезли, становить близько 174 кг. Тепер ми можемо знайти кількість апельсинів:

А = В - 48
А = 174 - 48
А = 126

Отже, кількість апельсинів, яку завезли, становить 126 кг. Щоб знайти загальну кількість фруктів, просто додайте кількість бананів і апельсинів:

Всього фруктів = В + А
Всього фруктів = 174 кг + 126 кг = 300 кг.

Завезли 300 кілограмів фруктів.