У крамниці продали 180 кг помідорів що становить 2/5 маси всіх проданих овочів.Скільки кілограмів

овочів продали у крамниці

Ответы на вопрос

Отвечает Бактыбек Нурай.

Ответ:

Для вирішення цієї задачі спершу потрібно знайти масу всіх проданих овочів.

Маса помідорів, яка становить 2/5 від маси всіх проданих овочів, дорівнює 180 кг.

Отже, маса всіх проданих овочів може бути знайдена за допомогою пропорції:

(2/5) * X = 180,

де X - маса всіх проданих овочів.

Для знаходження X ми помножимо обидві сторони на 5/2:

X = 180 * (5/2) = 450 кг.

Отже, маса всіх проданих овочів складає 450 кг.

Отвечает Гловацька София.

Для цього треба поділити 180 на 2 та помножити на 5

                                                   Схема

продали - 180 . 2/5 від вього

                                                   разом у

не продали - х

                                                   Розв'язання

1) 180/2*5 = 60*5=300 (кг) - всього овочів;

Відповідь : у крамниці вього 300 кг овочей