Знайди суму чісел 85 і -94; -19 і 76; -459 і -1; 34 356 342 і 30.


Ответы на вопрос

Отвечает Бурматов Данил.

Відповідь:

Суми цих чисел:

1. 85 + (-94) = -9

2. (-19) + 76 = 57

3. (-459) + (-1) = -460

4. 34,356,342 + 30 = 34,356,372

Отже, суми цих пар чисел відповідають вище наведеним результатам.