11+2•(х•х+7)=57Помогите пожалуйста ​


Ответы на вопрос

Отвечает Abdullaeva Aru.

Відповідь:x=4 x=-4

Покрокове пояснення:

11 + 2*(x*x + 7) = 57

Спочатку виконаємо операції всередині дужок:

2*(xx + 7) = 2xx + 2*7 = 2x^2 + 14

Тепер рівняння виглядає так:

11 + 2x^2 + 14 = 57

Далі об'єднаємо числа:

25 + 2x^2 = 57

Тепер віднімемо 25 з обох боків рівняння:

2x^2 = 57 - 25

2x^2 = 32

Тепер поділимо обидва боки на 2, щоб знайти x^2:

x^2 = 32 / 2

x^2 = 16

Тепер витягнемо корінь квадратний з обох боків:

x = ±√16

x = ±4

Отже, маємо два розв'язки:

x = 4 або x = -4.