Записати у вигляді відсотків десятковий дріб 73%​


Ответы на вопрос

Отвечает Жаркова Настя.

Для перетворення відсотка у десятковий дріб ділимо відсоткове значення на 100.

73% у вигляді десяткового дробу:

73% = 73 / 100 = 0.73

Отже, 73% у вигляді десяткового дробу дорівнює 0.73.

Отвечает Силянков Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

73%=73/100=0,73