Наталка провела опитування серед учнів, як вони провели вихідні. 19% відповіли, що їздили до

бабусі, 10 учень(ів) сказали, що подорожували з батьками і 71% провели вихідні вдома. Скільки учнів опитала Наталка? дам 45 б. срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дейн Таня.

Ответ:

Давайте позначимо загальну кількість учнів, яких опитала Наталка, як "N."

За відомими даними:

- 19% відповіли, що їздили до бабусі. Це означає, що 19% від загальної кількості учнів (N) складаються з тих, хто їздив до бабусі. Можемо записати це виразом: 0.19N.

- 10 учнів сказали, що подорожували з батьками.

- 71% провели вихідні вдома, що означає, що 71% від загальної кількості учнів (N) провели вихідні вдома. Можемо записати це виразом: 0.71N.

Зараз ми можемо побудувати рівняння:

0.19N + 10 + 0.71N = N

Тепер розв'яжемо це рівняння для знаходження N:

0.19N + 0.71N + 10 = N

(0.19 + 0.71)N + 10 = N

0.9N + 10 = N

10 = N - 0.9N

10 = 0.1N

N = 10 / 0.1

N = 100

Отже, Наталка опитала 100 учнів.