Срочно присрочно Знайти 1/5 від числа 250 число 1/5 якого =12 число 1/3 якого = 27 1/6 від 3С


Ответы на вопрос

Отвечает Kusainova Ayaulim.

Відповідь:

Давайте розглянемо кожну частину вашого запиту окремо:

1. Знайдемо 1/5 від числа 250:

(1/5) * 250 = (1/5) * (5 * 50) = 50

Отже, 1/5 від числа 250 дорівнює 50.

2. Знайдемо число, 1/5 якого дорівнює 12:

Якщо ми позначимо це число як "x", то ми можемо записати рівняння:

(1/5) * x = 12

Тепер ми можемо виразити x:

x = 12 * 5 = 60

Отже, число, 1/5 якого дорівнює 12, дорівнює 60.

3. Знайдемо число, 1/3 якого дорівнює 27:

Якщо ми позначимо це число як "y", то ми можемо записати рівняння:

(1/3) * y = 27

Тепер ми можемо виразити y:

y = 27 * 3 = 81

Отже, число, 1/3 якого дорівнює 27, дорівнює 81.

4. Знайдемо 1/6 від числа 3C:

Якщо ми позначимо це число як "z", то ми можемо записати рівняння:

(1/6) * z = 3C

Тепер ми можемо виразити z:

z = (3C) * 6 = 18C

Отже, 1/6 від числа 3C дорівнює 18C.

Тепер ви знаєте значення кожного з цих чисел відповідно:

1/5 від 250 = 50

1/5 якого = 12, число = 60

1/3 якого = 27, число = 81

1/6 від 3C = 18C

Покрокове пояснення:

чат чпт