Знайдіть найбільший спільний дільник чисел 12; 21 i 30.​


Ответы на вопрос

Отвечает Павленко Костя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти найбільший спільний дільник (НСД) чисел 12, 21 і 30, спростимо спочатку ці числа.

Розкладемо числа на прості множники:

12 = 2 * 2 * 3

21 = 3 * 7

30 = 2 * 3 * 5

Тепер знайдемо спільні прості множники усіх трьох чисел:

Спільний простий множник 2 входить у 12 і 30.

Спільний простий множник 3 входить у всі три числа.

Жодних інших спільних простих множників немає.

Тепер знайдемо НСД, перемноживши ці спільні множники:

НСД(12, 21, 30) = 2 * 3 = 6

Отже, найбільший спільний дільник чисел 12, 21 і 30 дорівнює 6.

Отвечает Ханская Диля.

Ответ:

ось так начебто

Пошаговое объяснение:

сподіваюсь це вам допоможе!!!)