Б) 8:5=4x:5 помогите пожалуйста


Ответы на вопрос

Отвечает Кистерев Семён.

8/5=4x/5

Розглянемо ліву сторону:

8/5 = 1.6

1.6 = 4x/5

Далі щоб знайти значення x, помножимо обидві сторони на 5:

1.6*5 = 4x

8=4x

Тепер поділимо обидві сторони на 4, щоб знайти значення x:
8/4 = x

x = 2

Відповідь: x=2