Обчисліть площу прямокутника зі сторонами 7 см і 14 см​?


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Иван.

Площа прямокутника знаходиться за формулою S=a*b. Відповідно:

S=7*14=98см2

S=98см2