Завдання 46 Довжина прямокутника дорівнює 8 цілих і 1/6 дм, що на 2 цілих і 5/9 дм більше за

ширину. Обчисліть площу прямокутника. __________________________________Завдання 47Сторона прямокутника дорівнює 7 цілих і 7/15 дм, інша в 1 цілих і 1/4 дм більше за неї. Обчисліть площу прямокутника.__________________________________С ПОДРОБНЫМ ОБЪЯСНЕНИЕМ!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Лапаева Женя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

№46

8 1/6 - 2 5/9 = 8 3/18 - 2 10/18 = 7 21/18 - 2 10/18 = 5 11/18 дм ширина

Площа дорівнює:

S = a * b = 8 1/6 * 5 11/18 = 49/6 * 101/18 = 4949/108 = 45 89/108 (дм²)

№47

7 7/15 * 1 1/4 = 112/15 * 5/4 = 112/12 = 9 1/3 дм інша сторона

Площа дорівнює:

S = a * b = 7 7/15 * 9 1/3 = 112/5 * 28/3 = 3136/15 = 209 1/15 (дм²)