На складі було 180 ящиків фруктів. Шосту частину становили груші, а решта - яблука. Скільки ящиків

яблук було на складі? пожалуйста помогите дам 100 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Хамитов Дамир.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Всього фруктів - 180 кг

яблука - ? 40% від всього

груші - ? 75% від яблук

банани -?

Рішення:

180 * 40% : 100% = 72 кг яблука

72 * 75% : 100% = 54 кг груші

180 - 72 - 54 = 54 кг бананнів завезли до їдальні