Будь ласка скороти дріб 377/351, 440/66.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мищук Никита.

Ответ:

Звідси обидва дроби вже скорочені до найменшого виду:

377/351 не може бути скорочено.

440/66 = 220/33.

Отвечает Кузьминых Слава.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

440/66=20/3 (скоротили на 22)

377/351=29/27=1 2/27 (скоротили на 13)