Розв'яжи рівняння та виконай перевірку х+20.3=450 Х+423=640+230


Ответы на вопрос

Отвечает Низамов Никита.

Ответ:

а)х=429,7

450-20,3=429,7

б)х=447

447+423=870

640+230=870

Пошаговое объяснение:

а)х+20,3=450

х=450-20,3

х=429,7

перевірка:450-20,3=429,7

б)х+423=640+230. перевірка:447+423=870

х+423=870. 640+230=870

х=870-423.

х=447