Розрахувати масову частку розчину масою 500г якщо до неї додали солі масою 25г​ СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Литвиненко Максим.

Объяснение:

Масова частка розчину визначається як співвідношення маси розчину до загальної маси. У цьому випадку, загальна маса розчину складається з маси розчину і маси солі, яку ви додали.

Масова частка розчину = (Маса розчину / Загальна маса) × 100%

Загальна маса розчину = Маса розч ну + Маса солі

За вашими вихідними даними:

Маса розчину = 500 г

Маса солі = 25 г

Загальна маса розчину = 500 г + 25 г = 525 г

Тепер можемо обчислити масову частку розчину:

Масова частка розчину = (500 г / 525 г) × 100% = (20/21) × 100% ≈ 95.24%

Отже, масова частка розчину становить приблизно 95.24%.