І 4 задачі на розчини. 1. До 25г солі додали 100г води. Визначіть масову частку солі в

утвореному розчині. 2. Приготували 100г розчину, де масова частка солі становить 15%. Визначіть масу солі і води в розчині. 3. Приготували 220г розчину, де води 212г. Визначіть масову частку розчиненої речовини в розчині. 4. У 40г 20%-го розчину додали ще 20мл води. Визначіть масову частку солі в новоутвореному розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Городницкая Лада.

Ответ:

1) 1/5=20%

2) 15г

3) 3.64%

4) 13.3

Объяснение:

25/(25+100)=25/125=1/5=20%

100г=100%=> 15%=15*100/100, т.е.15

220-212=8г. => 8*100/220~3.64%

40-100% из них 20% это соль т.е.20*40/100=8г

40+20=60 - это новая масса вещества это 100%

8*100/60~13.3%