35% цього числа дорівнює 120


Ответы на вопрос

Отвечает Луферова Полина.

Ответ:

Давайте позначимо число, яке ви шукаєте, як "x". Ми знаємо, що 35% цього числа дорівнює 120. Можемо записати це у вигляді рівняння:

0.35x = 120

Тепер поділимо обидва боки на 0.35, щоб знайти значення "x":

x = 120 / 0.35 ≈ 342.86

Отже, число, яке ви шукаєте, дорівнює приблизно 342.86.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Есть Счастье.

Ответ: x = 342,857

Пошаговое объяснение:

Пусть x - это неизвестное число.
35% в десятичном виде равно 0,35. Так что уравнение будет выглядить так:
0,35 * x = 120
x = 120 / 0,35
x = 342,857