153. Микола прочитав 120 сторінок, що становить 60 % від обсягу книжки. Скільки сторінок

залишилося про- читати Миколі?

Ответы на вопрос

Отвечает Городницкая Лада.

Ответ:

48 сторінок

Пошаговое объяснение:

Шукаємо 60% від 120. Маємо:

120*60:100=12*6=72

Тобто він вже прочитав 72 сторінки, а залишилося 120-72=48 сторінок

Отвечает Нурланова Гульназым.
Владащкщкщащпщпщпащащкщкщкщкщкщкщкщкщккщкщкщкщкщкщкщкщкщккщкзкк