1. Площа повної поверхні прямокутного паралелепіпеда з вимірами 1см, 4см, 3см. допоможіть даю 50

балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Плескацевич Давид.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площа повної поверхні прямокутного паралелепіпеда може бути обчислена за допомогою наступної формули:

Площа поверхні = 2 * (площа бічної сторони) + 2 * (площа верхньої сторони) + 2 * (площа передньої сторони)

Ваш прямокутний паралелепіпед має розміри 1 см × 4 см × 3 см. Тоді площа бічної сторони буде 1 см * 3 см = 3 см^2, площа верхньої сторони буде 1 см * 4 см = 4 см^2, і площа передньої сторони буде 3 см * 4 см = 12 см^2.

Тепер можемо підставити ці значення у формулу:

Площа поверхні = 2 * (3 см^2) + 2 * (4 см^2) + 2 * (12 см^2) = 6 см^2 + 8 см^2 + 24 см^2 = 38 см^2

Отже, площа повної поверхні цього прямокутного паралелепіпеда дорівнює 38 квадратним сантиметрам.