Промінь ОС ділить ∠АОВ = 120° на два кути так, що ∠АОС : ∠ВОС = 2 : 4. Знайдіть ∠АОС і ∠ВОС ДАЮ 50

БАЛІВ ЯКЩО ВІДПОВІСТЕ СЬОГОДНІ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Анжела.

Ответ:

40° и 80°

Пошаговое объяснение:

Угол АОВ = угол АОС + угол ВОС = 120°

Угол АОС — 2х°

Угол ВОС — 4х°

2х + 4х = 120

6х = 120

х = 120 : 6

х = 20

Угол АОС — (2х) = 2 * 20 = 40°

Угол ВОС — (4х) = 4 * 20 = 80°