Порівняй значення А і В якщо: А=34+(-21)-30+(-14)+15 В=(-34=21-(-14))-(34-(-12)-50)


Ответы на вопрос

Отвечает Вечерская Ангелина.

Ответ:

А > В

Пошаговое объяснение:

А = 34 + (-21) - 30 + (-14) + 15 = 34 - 21 - 30 - 14 + 15 = -16

Б = (-34 - 21 - (-14)) - (34 - (-12) - 50) = (-34 - 21 + 14) - (34 + 12 - 50) = -41 - (-4) = -41 + 4 = -37

-16 > -37

Отвечает Yhnivenko Veronika.

Ответ:

у

Пошаговое объяснение:

Значення А і В нерівні.

Значення А дорівнює:

А = 34 + (-21) - 30 + (-14) + 15 = 34 - 21 - 30 - 14 + 15 = 13 - 44 = -31

Значення В дорівнює:

В = (-34 = 21 - (-14)) - (34 - (-12) - 50) = (-34 = 35) - (34 + 62 - 50) = -34 - 18 = -52

Отже, А < В, тобто значення А менше значення В.

Порівняння:

Порівнювані величини А В

Значення -31 -52

Відношення А < В

Висновок Значення А менше значення В