Бісектриса кута паралелограма який дорівнює 120 ділить його сторону у відношені 1:2 Знайти перемитр

паралелограма якщо довжина бісектриси дорівнює 3см

Ответы на вопрос

Отвечает Дудин Миша.

Пошаговое объяснение:

АВСD-параллелограмм

<АВС=120 гродусов ВК- биссектриса

АК:КD=1:2

ВK=3 cм

Найти :Р

<ВАD=(360-2×<АВС)/2=(360-2×120)/2=

=60 градусов

<АВК=<АВС:2=120:2=60 градусов, т. к ВК-биссектриса

<ВКА=180-<АВК-<ВАК=180-60-60=60 градусов

Тр-к АВК-равносторонний

АВ=АК=ВК=3 см

АК=3 см, то КD=2×3=6 cм

АD=AK+KD=3+6=9 cм

Р=2×АВ+2×АD=2×3+2×9=24 cм