Суховантажна баржа пропливає відстань між дво- ма пристаними, яка дорівнює 264 км, за течією річки

за 11 год. За скільки годин вони подолає цю відстань проти печії річки, якщо швидкість течії становить 1 км/год? Решите пж!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Коршунова Светлана.

Ответ:

Пошаговое объяснение

первый день V₁ = x , t₁ = 264/x

В первый день V₂ = x+2 , t₂ = 264/(x+2)

t₁ = t₂ + 1

528 = x² + 2x

x² + 2x - 528 = 0

D = 2² - 4 * (528) = 4 + 2112 = 2116 = 46²

- не подходит, т.к. скорость не может быть отрицательной

Ответ: V = 22 км/ч