Даю 45 баллов 1 задача : З однієї ділянки поля зібрали 7 Тонн пшениці, а з другої на 2 тонны

меньше. Скільки тонн пшениці зібрали з обох ділянок? задача 2: Трисерійний кінофільм йшов по телебаченню протягом 5 годин. Причому І і ІІ серії тривали 3 год., ІІ і ІІІ серії 3 год. Скільки часу тривала кожна серія?

Ответы на вопрос

Отвечает Данилова Марина.

Ответ:

задача 1

1) 7-2=5(т.) зібрали з другої ділянки

2)7+5=12(т.) з обох ділянок

Задача 2

| 2 год., || 1 год., ||| 2 год.

Пошаговое объяснение:

во 2 не знаю как правильно записать

Отвечает Бочков Владислав.

Ответ: 1 задача :

7+(7-2)=12 тонн

2 задача :

1 серія тривала - 2 години

2 серія тривала - 1 годину

3 серія тривала - 2 години

(У другій задачі я не впевнена)