Трисерійний кінофільм йшов по телебаченню протягом 5 год друга серія 3 9/20год друга та третя 3 1/2

год.Скільки часу тривала кожна серія?

Ответы на вопрос

Отвечает Симонов Макар.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3 1/2 - 3 9/20= 7/2- 69/20= 70/20 - 69/20 = 1/20  тривала третя серія

5 - 3 9/20 - 1/20= 1 1/2 тривала перша серія

3 9/20год  тривала друга серія