Обчислити діагональ, об'єм, бічну та повну поверхню куба, ребро якого має довжину 4 см. Помогите

пожалуйста !!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Тувышкин Коля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Об'єм куба дорівнює : V = а³= 4³ = 64 см³

Площа повної поверхні куба:  Sп.п=6*a²= 6 * 4²= 96см²

Площа бічної поверхні куба: Sб.п.=4*a²= 4 *4² = 64см²

Діагональ грані куба знайдемо згідно т. Піфагора

d² = 4² +4²

d²= 32

d=4√2 см

Діагональ куба знайдемо згідно т. Піфагора

D²= d²+a²= 32 + 16 =48

D=4√3 см