Довжина прямокутного дитячого басейну -7м,а ширина на 2м менша.Який периметр дитячого басейну? Яка

довжина прямокутного басейну для дорослих, якщо його ширина на 5м більша,ніж дитячого,а периметр становить 70м?

Ответы на вопрос

Отвечает Беденков Артем.

Ответ:

1) 7 – 2 = 5 (м) – ширина дитячого басейну.

2) Р = 7 • 2 + 5 • 2 = 24 (м) – периметр дитячого басейну.

3) 5 + 5 = 10 (м) – ширина дорослого басейну.

4) 70 : 2 – 10 = 25 (м) – довжина дорослого басейну