Тато купив 80 яликових іграшок 9 у формі тварин у формі куль у 5 разів більше​


Ответы на вопрос

Отвечает Метелёв Аким.

Ответ:9×5=45

45+9=54

80-54=26

Пошаговое объяснение:

Отвечает Журавлёв Михаил.

Пошаговое объяснение:

9×5=45

9+45=54

80-54=26