За три дні майстриня розмалювала 259 новорічних іграшок. За перший день вона розмалювала 76

іграшок, за другий — на 11 більше, а за третій — решту іграшок. Скільки іграшок розмалювала майстриня за третій день?

Ответы на вопрос

Отвечает Шталтовой Александр.

1)76+11=87(і.)-розмалювала майстриня другого дня

2)87+76=163(і.)-розмалювала майстриня за два дні

3)259-163=96(і.)-розмалювала майстриня третього дня

Відповідь: 96 іграшок.