ПОМОГИТЕ УМОЛЯЮЮ!!! Записати десятковий дріб 0,375 у вигляді звичайного та скоротити


Ответы на вопрос

Отвечает Ставорук Дмитрий.

Ответ:

0,375 = 375/1000 = 3/8

!!!!!!!!!!!!