Записати десятковий дріб 0,625 у вигляді звичайного та скоротити


Ответы на вопрос

Отвечает Чечуров Тимофей.

Ответ:

\frac{625}{1000} = \frac{25}{40} = \frac{5}{8}

Отвечает Старостин Витя.
Ответ
625/1000=25/40=5/8