Один з ведосипедистів за 4 год подолав 56 км, а другий з 3 год подолав 45 км. Який з велосипедистів

мав більшу швидкість? На скільки?

Ответы на вопрос

Отвечает Аксенов Данил.

Пошаговое объяснение:

V=S/t

V1=S1/t1=56 км/4 ч=14 км/ч

V2=S2/t2=45 км/3 ч=15 км/ч

V=V2-V1=15 км/ч -14 км/ч=1 км/ч

У 2 велосипедиста скорость больше на 1 км/ч