Мар’яна згадала, що попелиці цього літа зіпсували на городі її дідуся 2/3 всієї капусти. Тож її

зібрали лише 10 кг. Який урожай могла б отримати родина, якби вчасно вдалася до захисних заходів? 4 клас

Ответы на вопрос

Отвечает Лиитвин Дмитро.

Ответ: 30 кг

Пошаговое объяснение: Так как если 2/3 урожая было испорчено, 10 кг = 3/3 ( единица, весь урожай) - 2/3 =1/3. Весь урожай = 1/3+1/3+1/3=10+10+10=30 или же 10*3 =30