Мар’яна згадала, що попелиці цього літа зіпсували на городі її дідуся 2/3 всієї капусти. Тож її

зібрали лише 10 кг. Який урожай могла б отримати родина, якби вчасно вдалася до захисних заходів?

Ответы на вопрос

Отвечает Смагулов Саризжан.

Ответ: 15 кг

Пошаговое объяснение:

10 кг - 2/3

х кг - 1

х= 10 : 2/3= 10 *3/2= 15кг такий урожай могла б отримати родина, якби вчасно вдалася до захисних заходів