Дорогу завдовжки 72 км перша бригада може відремонтувати за 3 тижні, а друга бригада за 6 тижнів.

За скільки тинів відремонтують цю дорогу дві бригади, працюючи разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

производительность первой бригады :1/3

второй:1/6

общая производительность 1/6+2/6=

3/6=1/2

время выполнения работы совместно :1/(1/2)=2 тижня