Дві бригади ,працюючи одночасно, можуть відремонтувати дорогу за 6 год. Якщо спочатку одна бригада

самостійно відремонтує 3/5 дороги, а потім друга-решту, то весь ремонт буде виконано за 12 год. За скільки годин може відремонтувати дорогу кожна бригада, працюючи самостійно. Даю 20 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ: y1=15; y2=12

Пошаговое объяснение:

система:

х ,у-время работы бригад

1/x + 1/y = 1/6

3x + 2y = 60

y=(60-3x)/2

1/x + 2/(60-3x) = 1/6

360 - 18x + 12x = 60x - 3x^2

3x^2 - 66x + 360 = 0(делим всё уравнение на 3)

x1=10    x2=12

y1=15    y2=12