Для розфарбування орнаменту використали 5 л рожевої і кілька літер голубої фарби, при чому рожевої-

на 2 л більше ніж голубоїскільки всього фарби використали?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сарсенбек Алтынай.

Ответ:

8 л

Пошаговое объяснение:

5 - 2 =3

3+5 =8

иак и напиши

Отвечает Блинова Полина.

Ответ:

8 л

Пошаговое объяснение:

5-2=3

5+3=8

лллллллллллллллл