Два комбайни за 3 дні зібрали врожай з ділянки площею 480 га з ділянки якої площі збере врожай один

комбайн за 5 днів

Ответы на вопрос

Отвечает Кривченков Андрей.

1 спосіб

1) 480 : 3 = 160 (га) — гектарів врожаю зібрали 2 комбайни за 1 день

2) 160 : 2 = 80 (га) — гектарів врожаю зібрав 1 комбайн за 1 день

3) 80 • 5 = 400 (га) — гектарів врожаю збере 1 комбайн за 5 днів

2 спосіб

1) 480 : 2 = 240 (га) — гектарів врожаю зібрав 1 комбайн за 3 дні

2) 240 : 3 = 80 (га) — гектарів врожаю зібрав 1 комбайн за 1 день

3) 80 • 5 = 400 (га) — гектарів врожаю збере 1 комбайн за 5 днів

Отвечает Умирзаков Фархат.

1) 480 : 3 = 160 (га) — гектарів врожаю зібрали 2 комбайни за 1 день

2) 160 : 2 = 80 (га) — гектарів врожаю зібрав 1 комбайн за 1 день

3) 80 • 5 = 400 (га) — гектарів врожаю збере 1 комбайн за 5 днів