два комбайни можуть зібрати врожай з поля за 6 днів .Першій комбайн може скосити це поле за 10 днів

. За скількиднів може виконати цю роботу другі=ий комбайн?

Ответы на вопрос

Отвечает Козленко Владислав.

Ответ:

За один день обидва комбайни зберуть 1/6 частину врожаю. Перший комбайн за один день збере 1/10 частину. Нехай других комбайн збирає Х частину врожаю за один день. Тоді:

1/10 + Х=1/6

Х=\frac{1}{6} - \frac{1}{10}

Х=\frac{5}{30} - \frac{3}{30} = \frac{2}{30} =\frac{1}{15}

Отже, Другий комбайн виконає цю роботу за 15 днів

Пошаговое объяснение: