7. Розв'яжи задачу з поясненням, Два комбайни за 3 дні зібрали ирожай з ділянкиплощею 480 га. З

ділянки якої площі абере ирожайодин комбайн за 5 днів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ярыгин Кирилл.

Покрокове пояснення:

480: 3: 2 = 80(га)- один зібрав за день з цієї площади

80 * 5 = 400 (га)- з цієї площади Збери врожай один комбайн за 5 днів