5. У мами в гаманці з купюри по 50 грн і 10 купюр по 10 грн. Чи вистачить цих грошей мамі, щоб

купити 5 кг яблук по 20 грн 12 кг пряників по 60 грн за кілограм відповідно? Розв'язання.​

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьев Иван.

Ответ:

3×50=150

10×10=100

100+150=250

5×20=100(хватає)

12×60=720

720+100=820

Відповідь:грошей невистарчає щоб купити пряники та яблука .