Маринка у двох перетинках гаманця мала купюри по 100 і 50 грн. За покупку вона заплатила 250 грн.

Визначте, скільки грошей залишилося у Марини в гаманці, якщо в неї було 7 купюр по 50 грн та 5 купюр по 100 грн.​

Ответы на вопрос

Отвечает Васюченко Никита.

Ответ:

1) 50•7=350 (грн)

2)100•5=500 (грн)

3)500+350=850(грн)

4)850-250=600(грн)

відповідь: 600 грн залишилось у Марини в гаманці